• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts

AnasayfaAdres:
 Kemeraltı Mah. 60.Sok. Olca Apt. No:5/1 Marmaris-Muğla    
İletişim: 0 252 413 33 88 - 0 532 554 94 20
Zehirli haşereler arasında bulunan ve insanları öldürebilecek denli güçlü zehre sahip olan akreplerden kurtulmak için akrep ilaçlama yaptırmak şarttır. Genellikle açık alanlarda yaşayan bu haşere türleri, çok iyi gizlenebildiği gibi; ağaç kenarı, taş altları ve duvar aralıkları gibi alanlarda yuva yapar. Yavaş hareket etmesine karşın, iyi gizlendiği için geç fark edilebilen akrepler, aile halinde yaşar. Bu nedenle, bir alanda görülen akrep öldürülse dahi; bu ortamda başka akrep ya da akreplerin bulunmadığı anlamına gelmez. Dolayısıyla bu haşerelerin görüldüğü alanlarda akrep ilaçlama yaptırmak gereklidir. Aksi takdirde akrep sokması gibi durumlarla karşılaşılabileceği unutulmamalıdır.
Akar ilaçlama, vücutta kaşıntıya neden olan ve astım, bronşit gibi solunum yolu ile alakalı hastalıklara doğrudan neden olan akarlardan kurtulmak için tek çözüm yoludur. Zira akar ya da diğer adıyla mayt, gözle görülmediğinden bireysel yollarlar yok edilemez. Dolayısıyla akar ile mücadele için kaliteli ve etkili şekilde akar ilaçlaması yaptırılması şarttır. Basit teknikler ya da kalitesiz akar ilaçları ile yapılan uygulamalar, bu eklembacaklı türüne karşı hiçbir etki göstermeyecektir.
06.06.2014
06.06.2014
Yılan ilaçlama, özellikle ağaçlık alanlara yakın olan yerlerde, kapalı alanlara girerek insan yaşamını tehdit eden bu canlılara karşı yapılmaktadır. Sıvı ilaçlar kullanılarak yapılan yılan ilaçlama uygulamasında, kullanılan ilaçların kalitesine dikkat etmek gereklidir. Bunun yanı sıra yılandan kurtulmak için toz ilaçlar da kullanılabilmektedir. Genellikle iç mekanlarda yapılan yılan ilaçlama, bahçe ve tarla gibi dış mekanlarda da uygulanabilmektedir.
Yaz aylarına girmeye hazırlandığımız bu dönemde havalarında ısınmasının etkisiyle haşere ve böcekler yuvalarından çıkmaya başlayıp, evlerimizi, iş yerlerimizi ve bahçelerimizi istila etmeye başlayacaktır. Haftada iki kez yumurta bırakan haşereler hızla çoğalmaya başladığında işler bizler için daha da zorlaşacaktır. Bu durumda devreye haşere ilaçlama şirketleri giriyor. Haşere ilaçlama firmaları yaşam alanlarımızdaki böcek, haşere ve zararlılardan bizi kurtarmak için ilaçlamaya ihtiyacı olan herkese hizmet vermektedir. Bu hizmetler içinde böcek ilaçlama, fare ilaçlama, hamam böceği ilaçlama gibi birçok zararlı canlılardan kurtarmak amaçlıdır. Yaşam alanı içersinde bu zararlılar olup ta ilaçlama yaptırmayanlar ne yazık ki haşereler ile mücadele de bireysel olarak yaptıkları ilaçlamada başarılı bir sonuç elde edemiyorlar. Haşere ilaçlama şirketleri bu problemlerinizi sorunsuz ve kısa zamanda halledebileceği gibi, sağlık açısından da uygun yaşam alanı içersinde olmanızı sağlayacaktır.
06.06.2014
01.06.2014
Günümüzde böcek ve haşerelerin artmasıyla beraber ilaçlama firmalarına olan ihtiyaç da artmıştır. Buna bağlı olarak da yasadışı ilaçlama şirketleri ortaya çıkmıştır. Bu ilaçlama firmaları; haşere ilaçlama, böcek ilaçlama,fare ilaçlama ve benzeri hizmetleri vermektedirler. Fakat yasadışı firmalar kullandığı malzeme ve ilaçlarla kalitesiz hizmet vermektedir. Bu firmalar kimyasal zirai tarım ilaçları kullanmakta olup, sağlığınızı da tehlikeye atmaktadırlar. Bu böcek ilaçlama firmaları bize oldukça düşük maliyet sunarlar fakat kullandıkları ilaçlar hem kalitesiz hem de etkinliği olmayan ve sizi çözüme götürebilecek ilaçlar değildir. Bunun yanı sıra kullandıkları kimyevi ilaçlar insan sağlığını tehdit eden, zehirleyici ilaçlar olabilmektedir.
01.06.2014
 5