• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts
Akar

Akar ilaçlama, vücutta kaşıntıya neden olan ve astım, bronşit gibi solunum yolu ile alakalı hastalıklara doğrudan neden olan akarlardan kurtulmak için tek çözüm yoludur. Zira akar ya da diğer adıyla mayt, gözle görülmediğinden bireysel yollarlar yok edilemez. Dolayısıyla akar ile mücadele için kaliteli ve etkili şekilde akar ilaçlaması yaptırılması şarttır. Basit teknikler ya da kalitesiz akar ilaçları ile yapılan uygulamalar, bu eklembacaklı türüne karşı hiçbir etki göstermeyecektir. 

 

 

Akar böceği bir diğer adı ile mite böceği gözle görülemeyen küçük canlılardır. Beslenmelerini insanların yatak, yorgan, yastık gibi eşyaları üzerine dökülen kıl ve deri parçaları ile sağlarlar. Hemen hemen her ortamdan akar böceği vardır fakat görülmedikleri için fark edilmezler. Bir insan vücudunda bile yüzlerce mite böceği olduğu söylenmektedir. Ortalama 200 türü olan akar, türlerine göre farklı yapıda ve farklı renkte olabilmektedir. Mite haşeresinde 8 tane ve keskin bir ağız bulunur.  Her alanda görülebilen ve ciddi sorunlar yaratabilen bu haşerelerden kurtulmak ve hem temiz bir ortam yaratmak hem de bu haşerenin neden olduğu rahatsızlıklardan kurtulmak için akar ilaçlaması yapılmalıdır.

 

Ev içlerinde battaniye, kilim ve halı gibi yünlü eşyalar içerisinde yaşayan akar böceği, insanlarda solunum yolu hastalıklarına neden olurlar. Akar böceklerinden insanlara astım ve bronşit gibi hastalıklar bulaşır. Özellikle küçük çocukların pelüş oyuncakları içerisinde yaşayan mitler, küçük yaşta çocukların bu tür hastalıklara erken yaşlarda yakalanmalarına neden olurlar. Akar böceklerinden kurtulmak için mekânınıza düzenli olarak akar ilaçlama uygulaması yapılması gereklidir. 

 

Mite ilaçlama konusunda Marmaris ilaçlama şirketimizden 7/24 hizmet alabilirsiniz. Akar ilaçlama uygulamalarını Marmaris ilaçlama şirketimiz profesyonel ilaçlama ekipleri ve etkili ilaçları ile sağlamaktadır. Akardan kurtulmak için kaliteli böcek ilaçları ile uygulama yapan Marmaris ilaçlama, Sağlık bakanlığından onaylı bir ilaçlama şirketi olmakla birlikte, alanında uzman elemanlar ile hizmet vermekte ve %100 garantili böcek ilaçlama uygulamaları yapmaktadır. 

  
2377 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın