• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts

Ofis İlaçlamaOfis içlerinde haşerelerin bulunması direkt sağlık sorunları oluştuabilmektedir. Çünkü ofislerde genellikle masabaşı işler yapılır ve ve haşereler ofis içindeki kişilere uzun süre temas halinde kalabilir. Dolayısı ile insanlara zararlı mikroorganizmaları daha iyi aşılayabilmektedir. Bu açıdan ofis ilaçlama uygulamaları son derece önemlidir.

Ofis içlerinde hamam böceği ve fare gibi haşerelerin bulunabileceği gibi gözle görülmesi zor olan pire gibi haşereler de bulunabilmektedir. Bu haşereler kaşıntı ve alerjik replikasyonlara yol açarlar. Kuşbakışı bakıldığında herhangi bir haşere türünün görülmediği ofislerde kaşıntı ve alerjik durumlarının olması haşere probleminin varlığını kanıtlamaktadır. İlk belirtiler görüldüğünde hemen bir ilaçlama firmasından ofis ilaçlaması hizmeti almak gerekmektedir.

Ofis İlaçlaması Yaptıracağınız Ekibe Dikkat !!!

Son dönemlerde sıkça gündemde olan "Kaçak ilaçlama Firmaları" kendilerini yasal ilaçlama firması olarak tanıtmakta ve ofis ilaçlama uygulamaları gerçekleştirmektedir. Bu tür sağlıksız ilaçlama firmalarına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Zira bu ekiplerin yapacağı ilaçlama uygulamaları hem para heme zaman hem de sağlık kaybına neden olacaktır.

Ofis İlaçlama Uygulamalarında Öncü Kuruluş

Marmaris ilaçlama olarak sağladığımız ofis ilaçlama uygulamaları diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi garanti kapsamındadır. Haşere türlerine göre ofislerde ilaçlama uygulamalası gerçekleştirilmektedir. Bazı haşerelere uygulanan jel ilaçlama yöntemi ile ilaçlama esnasında Ofisi terketmenize gerek kalmamaktadır.

İsterseniz ilaçlama uygulamlarını periyodik olarak gerçekleştirerek ömür boyu koruma sağlayabilirsiniz.