• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts

Konut İlaçlamaGünümüzde ilaçlama işlemi oldukça önem taşımaktadır. Eski çağlarda ilaçlama sistemi gelişmediği için pek çok insan bulaşıcı hastalıklardan hayatını kaybediyordu. Evinizdeki her türlü böcek, haşere ve kemirgenden kurtulmak için en az senede bir defa ilaçlama yaptırmak gerekir. İlaçlama işlemi kişisel çabalarla veya korsan çalışan firmalarla yapıldığında insan sağlığı tehlikeye girer. Tehlikeye sebebiyet vermemek için ev ilaçlamasındamutlaka sağlık bakanlığı ruhsatına sahip bir ilaçlama şirketinden yardım alınız. Evinizdeki her türlü, böcek, haşere ve kemirgen için ayrı ilaç uygulandığı için ilaçların mutlaka ziraat mühendisleri kontrolünde hazırlanmış olması gerekir.

Ev ilaçlamada; sıvı ilaçlama (kokulu ve kokusuz), jel ilaçlama, yem ilaçlama olarak üç yöntem uygulanır.

Ev ilaçlamasında, sıvı ilaçlama yapılmadan önce mutfaktaki buzdolabı, fırın gibi beyaz eşyalar 1-2 cm öne çekilmelidir. Açıkta bulunan gıda maddeleri ambalajlanır veya dolaba kaldırılır. Evcil hayvanlar dışarıya çıkartılır. İlaçlama uygulaması yapılırken kapı, pencere ve klima açık olmamalıdır. Uygulamadan sonra ev iki saat kapalı kalır ve sonrasında havalandırılır. Evde ıslak temizlik yapılmamalıdır eğer temizlik gerekiyorsa sıvı ilaçlama öncesinde yapılmalıdır. Açıkta bulunan mutfak aletleri sudan geçirilmelidir.

Jel ilaçlama yönteminde ise evden ayrılmak gerekmez. Kokusu olmadığı için jel ilaç kullanılan ev ilaçlama uygulaması öncesinde hazırlık yapmanız gerekmez. Kapı ve pencere pervazlarına, dolap diplerine, gözle görülmeyen kör noktalara şırınga veya silikon tabancası ile uzman kişiler tarafından uygulanır. Çevre ve insan sağlığı açısından hiçbir zararı yoktur.

Ev ilaçlamasında, yem ilaçlama yöntemi kemirgen için kullanılır. Mum bloklar halindeki yem uzman personel tarafından evin çeşitli yerlerine gizlenir. Önlem amacı ile daha sonra ki kemirgenlerin ziyaretini engellemek için yem ilaçlama uygulanır.

Ev ilaçlama uygulamalarında başarılı olmamızın sebebi;

  1. Evler için hazırladığımız özel ilaçlar
  2. Haşere türlerine göre argümanların hazırlanması
  3. Ev haşereleri hakkındaki bilgi ve tecrübemiz
  4. Ev ilaçlaması öncesi ve sonrası teknik destek
  5. %100 Garantili hizmet
  6. Ekonomik fiyat
  7. Geçici değil köklü çözüm

Marmaris ilaçlama olarak birçok ödül ile kanıtlanan ev ilaçlama uygulamalarındaki başarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ekonomik ev ilaçlama fiyatları ve profesyonel ekibimizle en değerli mekanımız olan evlerde, yaptığımız ilaçlama ile kalıcı koruma sağlıyoruz. Yaptığımız uygulamalar geçici değil kalıcı uygulamalardır. Müşteri memnuniyetinin %100 olarak sağlanması adına evlerde yapılan uygulamalar için ayrı bir özen ve titizlik göstermekteyiz. Haşere türü ve özelliklerine göre profesyonel ilaçlar hazırlamakta ve mevcut problemi köklü olarak ortadan kaldırmaktayız.

Ev ilaçlama ve diğer tüm ilaçlamalarda hizmet veren yasal çalışan ilaçlama şirketimizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir.