• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts

Araç İlaçlama


Araçları insanların üçüncü mekanı olarak bilinen, özellikle büyük şehirlerdeki trafik nedeni ile insanların büyük zamanlarını geçirdiği alanlardır. Bu açıdan araçların temiz ve sağlıklı olması kullanıcılar açısından son derece önem teşkil etmektedir. Kişisel araçlar, otobüsler, metrobüsler, tramvaylar ve diğer bütün araçlarda yapılacak olan araç ilaçlama uygulaması araçların haşerelerden temizlenmesi ve daha hijyenik bir hal alması açısından çok önemlidir.

Özellikle bebek ve küçük yaştaki çocukların dezenfekte edilmemiş araçlara binmesi mikrop kapma olasılığını arttırmaktadır. Toplu taşıma araçlarında haşerelerin araca yerleşme olasılığı daha yüksektir. İnsan sürkülasyonunun sürekli yaşandığı toplu taşıma araçlarında taşıma yolu ile haşereler araca yerleşir. Müdahale edilmediğinde ise ürer ve çoğalırlar.

Araçlarda haşerelerin yiyecek bulma olasılıkları çok düşük olduğu için insan döküntülerinden, veya kanından beslenirler. Ayrıca araçların koltuk ve diğer gereçlerini de kemirerek maddi zararlara yol açarlar.

Araçlarda maddi hasarların ve sağlıksız ortamların önlenmesi için profesyonel ilaçlama şirketlerinden araç ilaçlama hizmeti talep edilmelidir.

Bizi arayın araçlarınızı Garantili olarak ilaçlayalım