• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts

Fırın İlaçlama


Günlük temel ihtiyaçlarımızdan olan gıda maddelerinin birçoğu fırınlarda üretilmektedir. Ekmek, pasta gibi ürünlerin üretildiği fırınların hijyenik ve sağlıklı olması son derece önemlidir. Zira sağlıksız ortamlarda üretilen unlu mamuller insan sağlığını olumsuz yönde etkiler ve birçok hastalığın tetikleyicisi olur. Fırın ilaçlama uygulaması fırın gibi alanlarda periyodik olarak uygulanmalıdır. Haşere ve fare türlerinin salya ve dışkı yoluyla gıda maddelerinin üzerine bulaştırmış olduğu mikrop ve bakteriler humma, dizanteri, tifüs, verem gibi hastalıkların yaşanmasına neden olmaktadır.

Fırınlar, haşereler için ideal bir yaşam alanıdır. Çünkü fırınlarda bulunan besin maddeleri, böceklerin çaba sarf etmeden yiyecek bulabilmelerini sağlar. Sıcak yerlerde yaşamayı seven böcekler bu açıdan da fırınları tercih eder. Tüm bu bilgiler ışığında fırın ilaçlama uygulamalarının hassas bir işlem olduğu anlaşılmaktadır. Dolayısı ile ilaçlama uygulamaları profesyonel ekipler ve özel ilaçlar ile yapılmalıdır.

Çok Hızlı Çoğalıyorlar

Fırınlarda haşerelere karşı zamanında önlem alınmaz ise çok hızlı üreyebilirler. Üremeleri için gerekli şartlar fırınlarda var olduğu için zamanında müdahale edilmediğinde, haşereleri ortadan kaldırmak zorlaşmaktadır. Zira sağlık bakanlığı tarafından gıda üretimi ve satışı gerçekleştiren kuruluşların periyodik olarak ilaçlama yaptırması yasal zorunluluk haline getirilmiştir.

Uygulamalarımız uzman personellerimiz tarafınca gerçekleşmektedir. Ortamın özelliğine ve haşere cinsine göre hazırlanan ilaçlar teknik ve pratik eğitimini tamamlamış personeller tarafından titizlikle alana uygulanmaktadır. Firmamız Sağlık Bakanlığı onayıyla hizmetlerine devam etmektedir. Fırın ilaçlama hizmeti talep etmek için (0)252 413 33 88  numaralı telefondan bizlere ulaşabilir, GARANTİLİ ve EKONOMİK hizmeti alabilirsiniz.