• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts

Market İlaçlama


Günlük gıda harcamalarının çoğunun karşılandığı marketlerin hijyenik olması son derece önemlidir. Marketlerde oluşabilecek sağlıksız ortamlar, içinde bulunan gıda maddelerinin ve diğer ürünlerin mikrop kapmasına yol açabilir. Bu şekilde sağlıksız bir mekana sahip ve mikrop kapma olasılığı yüksek bir yerden yapılan alışveriş ve gıda alımı, sağlık problemlerinin oluşmasına yol açacaktır. Bu açıdan marketlerin haşerelerden kalıcı ve sürekli olarak arıındırılması gerekir.

MARKET İLAÇLAMA NEDEN ÖNEMLİDİR ?

Market ilaçlama uygulamaları bakkal, mini market, süper market, hiper market ve diğer market çeşitlerinde bütün haşere türlerine karşı yapılan profesyonellik gerektiren bir uygulamaldır. Uygulama esnasında ilacın haşereler dışında diğer tüketim maddelerine zarar vermemsi açısından; özel ilaçların kullanılması ve ilaçlamayı yapacak olan personelin alanında uzman olması gerekir.

Market ilaçlama uygulamalarımız Garanti kapsamında olup kalıcı çözüm sağlamaktadır.

NE ZAMAN YAPILMALIDIR ?

Sektör gereği marketler yılın her ayı standart olarak çalışan ve sirkülasyonun devamlı olduğu yerlerdir. Bu açıdan marketlerin periyodik olarak ilaçlanması ve koruma altına alınması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kalıcı bir çözüm sağlanabilir.  Bu açıdan market ilaçlama uygulamarı için uzmanlar periyodik ilaçlama tavsiye etmektedirler.

Daha nezih ve daha temiz market alanları için (0)252 413 33 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak market ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz.