• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts
Kulağakaçan

Kulağakaçan ilaçlama özellikle açık alanlarda, sebze ve meyvelere zarar veren bu haşerelerden kurutlmak için yapılmaktadır. Ekinlere büyük zararlar verebilen kulağakaçan ile mücadele için haşere ilaçlama yaptırmak şart olduğu gibi, kullanılan böcek ilaçlarının ekinlere zarar vermeyecek nitelikte olması son derece önemlidir. Kapalı alanlarda da yapılabilen kulağakaçan ilaçlaması için Sağlık Bakanlığı onayına sahip, kaliteli ve tecrübeli firmalardan hizmet almak gereklidir.

 

 

  • Kulağakaçan böceği, uzun ve ince yapılı bir böcek olup, kuyruk kısmında bulunan pense şeklindeki kıskaçları ile tanınır.
  • Ortalama 3,5 - 4 cm boyunda olan kulağakaçan, gündüzleri taş ve ağaç kabuklarının altında yaşarken geceleri aktiftir.
  • Beslenmelerini sebze ve meyveler ile sağlayan kulağakaçan, hızlı hareket edebilen bir canlıdır. Bu haşerelere bazı bölgelerde "Saçkıran" adı verilmektedir.
  • Baş kısımlarında antenleri bulunan kulağakaçan böceği, ev içlerinde nemli alanlarda da görülebilir. Kapalı alanlarda görüldüğünde bu haşerelere karşı kulağakaçan ilaçlama yaptırmak şarttır.

 

Kulağakaçan ile mücadele konusunda, uzman ekibi ile hizmet veren Marmaris İlaçlama şirketi, profesyonel ve garantili şekilde uygulama yapmaktadır. Kulağakaçan ilaçlama hizmeti almak için günün her saati firmamızı arayabilir, zararlı canlılardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

 

  
3363 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın