• https://www.facebook.com/pages/Marmaris-%C4%B0la%C3%A7lama/1422339778041847?fref=ts
Güve

Güve böceği kanatlı bir böcek türü olup, görünüş olarak kelebeğe benzer. Kelebeklerden farklı olarak tüylü bir vücut yapısına sahip olan güve mat renklidir. Yüzlerce türü olan güveler yaşadıkları alanlara ve beslenme şekillerine göre isimlendirilir.

En çok odun, kumaş ve kürk gibi eşyalara dadanan güvelerin en bilinen türleri kumaş güvesi,odun güvesi, deri güvesi, elbise güvesi, halı güvesi, tahıl güvesi ve mobilya güvesi’dir. Ev içlerinde en çok perdelerin üzerinde görülen güveler tahıl depolarında ve ambarlarda da sık görülür.

İnsanları ısırmayan fakat insanların eşyalarına zarar veren güve, yumurtlama sistemi ile çoğalır. Yumurtalarını eşyaların arasına ve yiyeceklerin üzerine bırakan güveler mikrop kaynağıdır. Güvelerden kurtulmak için güve ilaçlaması yaptırmak gereklidir. Güve ilaçlama hizmeti almak için günün her saati ve haftanın her günü Marmaris İlaçlama şirketimizi arayabilirsiniz. Marmaris İlaçlama şirketimiz güve ilaçlama ve tüm böcek ilaçlamalarında ekonomik fiyatlarla garantili hizmet vermektedir.

  
2866 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın